DIETETYK DOROTA HUCAŁ

KILKA SŁÓW O MNIE ...

blue-portrait portrait-blueberries
pink-portrait-portrait pineapple-portrait portrait
  Jestem dietetykiem, choć nie lubię słowa „dietetyk”. Kojarzy się ono z dietą i restrykcjami. Bliższe jest mi angielskie określenie tej profesji, czyli „nutritionist” – w wolnym tłumaczeniu „żywieniowiec”, „odżywieniowiec” lub po prostu „specjalista od zdrowego odżywiania”. Uważam, że dieta to nie restrykcje tylko styl życia nastawiony na zdrowe odżywianie z radością i przyjemnością, a nie przymusem.
   Nie wierzę w diety-cud i obietnice szybkiej utraty kilogramów. Uważam, że aby być zdrowym i szczupłym trzeba jeść mądrze i zdrowo. Do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie – uważam, że nie ma jednego, uniwersalnego planu żywieniowego, który każdy mógłby zastosować. Jesteśmy różnymi ludźmi, z różnymi potrzebami i stylami życia. Każdy potrzebuje indywidualnego podejścia do sprawy tak ważnej, jak odżywianie! W ramach usługi dieta online proponuję Wam profesjonalny diet coaching i pomoc w zmianie nawyków żywieniowych tak, abyście już zawsze odżywiali się zdrowo i świadomie ciesząc się dobrą kondycją fizyczną i szczupłą sylwetką!
  Poza tym, że jestem dietetykiem, a może przede wszystkim :-) jestem żoną i mamą dwóch córeczek. Bardzo zależy mi na zdrowym odżywianiu mojej rodziny i tak jak każda mama borykam się z wprowadzeniem zdrowych nawyków u moich dzieci. Wiem co to znaczy karmienie niejadka, wiem co to znaczy wilczy apetyt na słodycze i wiem, że mało kto może pozwolić sobie na gotowanie tylko dla siebie :-) Rozumiem, jak ważny jest czas dla każdego z nas i uważam, że to bardzo ważne, aby przygotowywanie zdrowych posiłków nie było zbyt czasochłonne. Nasze życie nie może kręcić się tylko wokół kuchni!
  Wykształcenie dietetyczne zdobyłam na studiach z Psychodietetyki na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Poza tym uczestniczę w bardzo wielu kursach, szkoleniach i prelekcjach. Dodatkowo ciągle się dokształcam samodzielnie i obserwuję najnowsze trendy w dietetyce. Dietetyka jest dziedziną bardzo szybko rozwijającą się, więc nie można zatrzymać się w zdobywaniu nowej wiedzy.
Jako dietetyk współpracuję z :

MÓJ BLOG.
PORADY, CIEKAWOSTKI, PRZEPISY.

CZYLI COŚ, CO PISZĘ SPECJALNIE DLA CIEBIE!
©EAT2bFIT 2017 All rights reserved.
Regulamin